Günaydın Mesajları

Günaydın aşkım benim canımın ici herşeyden çok sevdiğim ka

Sevgiliye Uzun en güzel günaydın mesajı sözü

Günaydın aşkım benim canımın ici herşeyden çok sevdiğim kalbi güzel sevgilim çok özledim seni artık şu zaman çabuk geçsin istiyorum sana sarılıp bırakmamak istiyorum saatlerce yanyana olalım sevgilim sen hep yanımda ol artık benden başkası olmasın yanında çok kötü bişey olmadıkça kimseye izin vermeyelim hiçbirşeye izin vermeyelim kopmayalım birbirimizden her anımı seninle yaşamak başını dizlerime koyduğunda saçlarınla oynayıp uyutmak sonra uyuyuşunu izlemek istiyorum günaydınmesajları.com seninle yaşlanmak senin yanında hem çocuk olup hem de yanında büyümek istiyorum çok şey istiyorum evet ama sadece seninle mutlu olmak istiyorum üzüldüğümde omzuna kafamı yaslamak istiyorum güldüğümde koşup sana sarılmak istiyorum sadece sevgilim değilsin gözümde ailesin benim başına bela oldum ( tatlı bela) çok seviyorum ben seninle güçlüyüm sende benimle güçlü ol yıkılma hep dik duralım herkese karşı kavgada etsek gitmeyelim birbirimizden hayalleri bir bir yaşıyalım huzurlu bir şekilde seni mutlu edip güldürmeyi çok seviyorum tabi sinirlendirmekte hoşuma gidiyor sen benimsin öyle kal başkasının olma senii çok seviyorum sevgilim öpüyorum.


2021-02-23

 

Bir günaydın mesajı veya yorum paylaşın...

Yeni Eklenen Günaydın Mesajları

GÜNAYDINLAR... Hüzün bir yıldız kadar uzak, Mutluluk göz bebeğiniz kadar yakın olsun. Umutlarınız gerçek, gerçek mutluluklarınız sonsuz olsun... Gününüz bereketli, cumanız hayırlı olsun.

2023-11-24     günaydınmesajları.com

Bize bahşedilen yeni bir güne daha başlıyoruz, yani kalan ömrümüzün ilk gününe Gereksiz insanların olmadığı güzel bir gün olsun, günaydınlar

2023-11-21     umut

Günaydın meleğim, seni çok sevdiğim bir güne daha günaydın bebeğim, iyi ki uyandın aşkımm seni çoooook seviyorum. Seni bazen kırsam üzem de onları bilerek yapmıyorum aşkım yinede özür dilerim aşkım.Bugünün çoooook güzel geçmesi dileği ile aç o nur gözlerini günaydın bebeğim

2023-11-19     Ahmet pılıçaslan

Günaydın MesajlarıBereketiniz bol, şansınız ve yolunuz her zaman açık olsun. Her şey umduğunuzdan daha güzel, daha mutluluk verici olsun GÜNAYDIN.

2023-11-17     günaydınmesajları.com

Yeni Eklenen Resimli Günaydın Mesajları

Resimli Günaydın İyi Sabahlar Mesajı

Resimli Günaydın İyi Sabahlar Mesajı
Resimli Günaydın İyi Sabahlar Mesajı

sevgiliye resimli günaydın mesajı

sevgiliye resimli günaydın mesajı
sevgiliye resimli günaydın mesajı

günaydın hayırlı cumalar

günaydın hayırlı cumalar
günaydın hayırlı cumalar