Günaydın Mesajları

Sevgiliye Günaydın Mesajları

Sevgili, insanın hayatta en çok sevdiği ve değer verdiği kişidir. Yeni başlayan bir günün sabahında günaydın mesajı yazılacak en önemli kişi tartışmasız sevgilidir. Sevgiliye günaydın mesajları yazmak, ilişkinin temelini oluşturan sevgi, saygı ve bağlılığı güçlendirmenin harika bir yoludur, bu ilişkinizi daha da özel hale getirecektir.
Sevgilinizin ve dolaylı olarak sizin sabahın erken saatlerinde sevgi, neşe ve mutluluk dolu güzel bir güne başlamanız için en güzel sevgiliye günaydın, hayırlı sabahlar mesajlarını aşağıda paylaşmaya devam ediyoruz.

Sizler bu içeriklerden esinlenerek sevgilinize çok daha güzel günaydın mesajları yazabilir, kalıcı olması için mesajlarınızı sitemiz günaydınmesajları.com arşivine ekleyebilirsiniz.

Seninle tanıştığımdan beri, her sabah mutlu ve huzurlu bir şekilde uyanıyorum. Benimle olduğun bir dünyada uyanmak büyük bir lütuf. Hayatımın her saniyesinde seni deli gibi özlüyorum ve seni çok seviyorum. Umarım mükemmel bir sabah geçiriyorsundur aşkım. GÜNAYDIN...
    günaydınmesajları.com

Günaydın bitanem. Uykudan uyanır uyanmaz aklıma ilk sen geliyorsun, aslında her zaman aklımdasın. Şu an yanında olmasam da tüm kalbim seninle. Güneşin ilk ışıklarıyla birlikte sana olan sevgimin dünyamı aydınlattığını ve seni çok sevdiğimi bilmeni isterim. Umarım güzel bir gün olur.
    günaydınmesajları.com

Sevgiliye Günaydın Mesajları Arşivi

tek kırmızı gül

Çayımda ve kahvemde şeker sevmiyorum, çünkü çok tatlı bir sevgilim var ve onun sevgisi her şeyi başka hiçbir şeyin yapamayacağı şekilde tatlandırıyor. Seni çok özledim ve seni görmek için sabırsızlanıyorum. Günaydın aşkım!
    günaydınmesajları.com

Karagözlüm ömrüm boyunca seni hep seveceğim unutma ki bu dünyada ayrılsak da diğer dünyamızda buluşacağız, günaydın
    Melahat

Sensiz bir gece daha bitti. Beni sana kavuşturacak günün sabahı başladı. Şimdi uyanma ve acilen sana kavuşup sarılma zamanı. Günaydın aşkım!
    günaydınmesajları.com

Sevgiliye Günaydın Mesajları
Kız Erkek Sevgiliye Eşe Karınıza Kocanıza Günaydın İyi Sabahlar Mesajları

Şu yalan dünyanın en güzel duygusu; benim sana, senin de bana ait olduğunu bilmek.
Biz, bir elmanın iki yarısı gibiyiz.
Bu duygu ve düşünce, her sabah daha iyi bir gün geçirmemiz için çok etkili.
Günaydın huzur kaynağım, aşkım, bitanem.
    günaydınmesajları.com

Tüm alemin en güzel prensesine günaydın. Güneş parlıyor, kuşlar şarkı söylüyor ama hiçbir güzellik senin varlığınla kıyaslanamaz. Sen benim hayatımın ışığısın ve umarım bu mesaj sana haftanın son gününü başarıyla atlatman için güç verir. Seni seviyorum.
    günaydınmesajları.com

Şu an yanında olmak isterdim, ama başının ucunda seni uyandırmaya kıyamazdım, yanağının tam ortasına masum bir günaydın öpücüğüyle gözlerini ilk bana açmanı isterdim, ilk uyandığında yanında beni görmeni isterdim, hayatım sana mutlu ve huzurlu bir gün diliyorum günün benimle aydın olsun, günaydın
    günaydınmesajları.com

Güneş seni kıskanıyor yavrum çünkü sebebi melek yüzünde ve mükemmel olan gülüşünde, çok güzelsin ve muhteşem gülüyorsun. Fıstığım, yıldızlar senin yanında sönük kalıyor çünkü gözlerin Işıl Işıl parlıyor, dudaklarından önce gözlerin konuşuyor. Sen çok muhteşem bir detaysın güzelimm. Günaydın her şeyim
    25-03-07

GÜNAYDIN Hayaliyle uyuyup uyandığım adam, kalbime sonsuz huzur verenim, canıma can katanım, kalbime ömür verenim, güneşim, candan ötem, sonsuzum, hayalim, özlemim, kalp yangınım, gördüğümde hiç kimsenin veremediği heyecanı verenim, saçının her telini beyazlatmak için ömrümü vereceğim adam. Dile dökmekte zorlandığım anlar oluyor bazen. Cümleleri nasıl toparlayabilirim veya bu sevgiyi nasıl yazabilirim diyorum seni senin sevgini ve benim sevgimi ne kadar yazsam da hep bir yerler eksik olacak biliyorum birbirimize olan şansımızı düşünüyorum günaydınmesajları.com Güzel seven ve sevilen olarak Gerçek sevginin anlamını bilip aşkı hak ettiği gibi yaşamaya çalışan Geç bulmayıp her yaş basamağında yanında olacak birisi olarak Her gün bir teşekkür etme isteğiyle uyanıyorum yeni güne Beni benden bile güzel sevmeni düşündükçe mutluluktan ağlayasım geliyor. Her şey için teşekkür etmeliyim önce sabrına...
    Gökçe Nur

Merhaba güzelim, gece uykuya yatarken ve bu sabah uyandığımda aklımdaki en güzel şey sendin, benim için tüm hayatımın anlamı olan özel kişiye kocaman bir günaydın demek istedim. GÜNAYDIN AŞKIM
    günaydınmesajları.com

Günaydın meleğim, seni çok sevdiğim bir güne daha günaydın bebeğim, iyi ki uyandın aşkımm seni çoooook seviyorum. Seni bazen kırsam üzem de onları bilerek yapmıyorum aşkım yinede özür dilerim aşkım. Bugünün çoooook güzel geçmesi dileği ile aç o nur gözlerini günaydın bebeğim
    Ahmet pılıçaslan

kırmızı gül günaydın

Yokluğuna rağmen varlığını hissediyorum. Gecenin sessizliğine rağmen sesini duyuyorum. Aramızdaki mesafeye rağmen sevgini hissediyorum ve her şeye rağmen seni çok seviyorum. Günaydın aşkım.
    günaydınmesajları.com

Kalbim senin aşkın için atıyor, seni hayallerinin ötesinde daha çok sevmek istiyorum. Sen benim tutkumun tonu, hayatımın rengi ve tanıştığım en harika insansın. Seni çok ama çok seviyorum, günaydın aşkım.
    günaydınmesajları.com

Günaydın sevgilim, aşk dolu bir gün olsun
    Djelloul

Hayaliyle uyuyup uyandığım adam, en kıymetlim, kalbime sonsuz huzur verenim, özlemim, gördüğümde hiç kimsenin vermediği heyecanı verenim günaydınnn... geçmişim ol, geleceğimiz sevdamız olsun. günaydınmesajları.com Gün geçtikçe sana daha çok bağlanıyorum, bu sevgimizin bir gün biteceğinden korkuyorum. İnşallah biz sonsuz oluruz aşkım.
    Büşraaa

Günaydın güzellik, bu sabah yine seni düşünerek uyandım. İçimdeki sevgi ve heyecanla seni çok özlediğimi hissettim. Seninle birlikte olduğum her an benim için çok özel ve anlamlı. Bugün de seninle güzel bir gün geçirmek istiyorum ve seni mutlu etmek için elimden geleni yapacağım. Umarım güneş gibi parlayan gülümsemen hep seninle olur ve günün tüm güzellikleri seni bulur. Seni seviyorum ve hayatımda olduğun için inan çok şanslıyım. İyi ki varsın, günümüz harika geçsin.
    günaydınmesajları.com

Günaydın aşkların en güzeli! Yine güne senin eşsiz varlığını düşünerek başladım ve kalbimdeki sevginle dolup taşıyorum. Uyumak, uyanmak ve sonrasında yaşanan her şey seni düşünmekle daha güzel hale geliyor. Seninle yaşadığım her an özel ve anlamlı. Seninle geçirdiğim her gün hayat kitabımın altın sayfaları. Sabahın bu güzel saatlerinde seni sevgiyle düşündüğümü ve sana duyduğum aşkı bilmeni istedim. günaydınmesajları.com Gözlerim hala senin güzelliğinle aydınlanmışken, günümün geri kalanında da seninle dolu olsun istiyorum. İyi ki varsın, hayatımın anlamı. Günün güzel ve dolu dolu geçsin. Seni çok seviyorum.
    günaydınmesajları.com

Günaydın aşkım. Hayatımda olduğun için gerçekten çok şanslı olduğumu söylemek isterim. Senin sayende yaşadığımı hissediyorum, hayattan zevk alıyorum. Her günümü güzelleştiriyorsun ve sana sımsıkı sarılmak için çok sabırsızlanıyorum!
    günaydınmesajları.com

Ben bir şair değilim ama hangi kelimelerin seni memnun edeceğini biliyorum:
Seni çok seviyorum! Her an özlüyorum! Hep yanında olmak istiyorum!
Bil ki sen benim en kalbimin tek sahibisin!
En kısa zamanda görüşmek dileğiyle günaydın aşkım...
    günaydınmesajları.com

Sabah aklıma ilk giren, gece aklımdan son çıkan sensin ama her zaman kalbimdesin. Günaydın, mutlu günler!
    Zeyno

Günaydın sevgilim, yeni bir güne seni düşünerek başlamak benim için her zaman en güzel şeylerden biri. Seni düşünerek uyanmak, gününe enerji katmak ve seni çok sevdiğimi hatırlatmak istiyorum. Bugün yanında olamasam da, seni düşünüyor ve kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum. İyi bir gün geçirmen dileğiyle!
    günaydınmesajları.com

Aşkı sevdayı sende tattım ay parçam seninle mutlu, huzurlu oldum ben seninle güldüm ben senden önce sanki kocaman bir hiçmişim seninle anladım hiç yaşamadığım tüm güzel duyguları seninle yaşadım ben iyi ki varsın birtanem seni çok seviyorum, günaydın
    Aşk

Sen; aşık olduğum adam, gözümden sakındığım, kalbime kilit vurduran, bir güzel sözüyle hayallere daldıran ama bir kötü sözüyle bunalıma sürükleyenim. Nasıl desem bilemiyorum ama çok iyi bildiğim şu var ki ben seni çok seviyorum. Gece başımı yastığa koyduğum zaman ya bir daha göremezsem diye uyuyamıyorum. Her uyandığımda ilk sen geliyorsun aklıma ve içim yaşama sevinciyle doluyor. GÜNAYDIN, günümüz güzel geçsin, seni çok seviyorum güzel gözlüm
    Betül

Diğer Sevgiliye Günaydın Mesajları

[1]2 3 4 5 ... Son Sayfa

Bir günaydın mesajı veya yorum paylaşın...