Günaydın Mesajları

Uzun Günaydın Mesajları

Siz de kısa günaydın mesajlarıyla yetinmeyenlerden misiniz? O zaman bu sayfa tam size göre.
Uzun bir günaydın mesajı yazarak, sevdiklerinizin hayatınızda önemli bir yere sahip olduğunu ve onu düşündüğünüzü gösterirsiniz. Bu, birlikteliğinizin değerini ve sevginizi ifade etmenin bir yoludur.

Sevdiklerinizin ve dolaylı olarak sizin sabahın erken saatlerinde sevgi, neşe ve mutluluk dolu güzel bir güne başlamanız için en güzel uzun günaydın, hayırlı sabahlar mesajlarını aşağıda paylaşmaya devam ediyoruz.

Sizler bu içeriklerden esinlenerek çok daha güzel günaydın mesajları yazabilir, kalıcı olması için mesajlarınızı sitemiz günaydınmesajları.com arşivine ekleyebilirsiniz.

Şu yalan dünyanın en güzel duygusu; benim sana, senin de bana ait olduğunu bilmek.
Biz, bir elmanın iki yarısı gibiyiz.
Bu duygu ve düşünce, her sabah daha iyi bir gün geçirmemiz için çok etkili.
Günaydın huzur kaynağım, aşkım, bitanem.
    günaydınmesajları.com

GÜNAYDIN Hayaliyle uyuyup uyandığım adam, kalbime sonsuz huzur verenim, canıma can katanım, kalbime ömür verenim, güneşim, candan ötem, sonsuzum, hayalim, özlemim, kalp yangınım, gördüğümde hiç kimsenin veremediği heyecanı verenim, saçının her telini beyazlatmak için ömrümü vereceğim adam. Dile dökmekte zorlandığım anlar oluyor bazen. Cümleleri nasıl toparlayabilirim veya bu sevgiyi nasıl yazabilirim diyorum seni senin sevgini ve benim sevgimi ne kadar yazsam da hep bir yerler eksik olacak biliyorum birbirimize olan şansımızı düşünüyorum günaydınmesajları.com Güzel seven ve sevilen olarak Gerçek sevginin anlamını bilip aşkı hak ettiği gibi yaşamaya çalışan Geç bulmayıp her yaş basamağında yanında olacak birisi olarak Her gün bir teşekkür etme isteğiyle uyanıyorum yeni güne Beni benden bile güzel sevmeni düşündükçe mutluluktan ağlayasım geliyor. Her şey için teşekkür etmeliyim önce sabrına...
    Gökçe Nur

Uzun Günaydın Mesajları Arşivi

herkese günaydın

Hayatına anlam katan her olay özeldir,
Seni yaşama bağlayan her şey aslında bir mucizedir,
Önüne geçemediğin tek şey kaderdir,
Bu gün yaşadığın her şey dünden kalma sebeplerdir,
Ve aslında hayat, yaşayabildiğin kadar güzeldir.
Can Yücel

Herkese Günaydınlar
    günaydınmesajları.com

Günaydın hayatımın en güzeli, en değerlisi, her şeyim, prensesim ve rapunzelim vazgeçilmezim benim bitanemsin her anımı senle yaşamak senin gözlerine bakmak yanında olmak ve senle bir ömür geçirmek ve senle yaşlanmak istiyorum ne sana olan aşkımı ifade edecek bir kelime var bu dünyada ne de duygularımı açıklayacak bir dil her uyuduğumda rüyamda, uyandığımda aklımda hayalin karşımda ama her zaman sen varsın hem kalbimde hem hafızamda o güzel yüzün ve gözlerin çıkmıyor hiçbir an aklımdan usanmadan, sıkılmadan, bıkmadan bakarım ben o gözlere sonsuza kadar buna inan sen benim bir parçamsın artık, içimdesin ve kalbimin en güzel yerine yerleşmişsin ne unutulur ne de silinirsin. sen ebediyen benimsin kaderimsin meleğimsin her an seni düşünüyor özlüyor ve merak ediyorum ve seni çok seviyorum ileriye dönük bir çok hayallerim var senle ilgili ve hepsi gerçekleşecek hepsi yaşanacak beraber yaşayacağız buna inanıyorum sende buna inan bana güven çünkü sana olan aşkımda gerçek sana olan güvenimde gerçek ve sen benim en büyük gerçeğimsin
    Orhan

Öncelikle merhaba, günaydın hayallerimi süsleyen kadın, gene sana uzun bir söz yazacağım ama bu sefer en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir söz her şeyi enine boyuna konuşmak istiyorum seninle sen zaten çoğu şeyi biliyorsun fakat ben sana hissettirmek istiyorum bu sefer ve bunu bu şekilde yapmak istedim seninle iyi veya kötü bir sürü günümüz geçti el ele şu sıralar kendime bakıyorum da içimde bir boşluk var ve benim nefes alıp vermemi her seferinde zorlaştırıyor biliyorum bir anlaşma yapmıştık ama dayanamıyorum anlıyor musun bana dediğin o cümlenin ağırlığı içime oturdu unutamadım yutkunamadım uyuyamaz oldum yemek yiyemez oldum sanki bitkisel hayata geçmiş gibi gülemez oldum ve artık dayanamaz oldum biliyorum sende hemen savunma olarak bende dayanamıyorum artık diyeceksin ama anlamıyorsun beni ve hiç anlamadın da ben sana hiç bir zaman bu kadar ağır şeyler yapmadım ve seni bu kadar hiçe saymadım sen benim gözdemdin göz bebeğimdin senin bana sevgilim demen bile yeterliydi mesajlar.org kendimi iyi hissetmeme ama artık anlıyorum her şeyi hevesin bitmiş senin benimde gücüm tükenmiş bu sefer çabalamayacağım dünya güzelim git mutlu ol sorarlarsa diyeceğim tek şey şu olur uçmayı öğrettim zamanı gelince de uçtu sana öfkelenir sinirlenirdim ve sende bana öyle hatalı olurdun ama nasıl oluyorsa hep ben uğraşırdım ve sana uğraş çabala dediğimde de bana hep şey derdin uğraş uğraş bunaldım iyice yeter be seninle mi uğraşacam ben, ben seni çok severdim dünya güzelim meleğim o kadar çok severdim ki kimse ilgimi çekmezdi senin dediğin en ufak kelime bile oturuverirdi içime soğuk olduğunda bile korkardım acaba ben bir şey mi yaptım diye çekinirdim biraz da yazma rahat bırak beni dersin diye kırıldım sana kırgınım sana fazlasıyla bilirim sende dersin ki yoruldum artık ama yemin ederim ben istemedim böyle olsun ben istemedim şüphe duymayı ben istemedim güvensizliği şimdi sana son kez konuşuyor son kez yazıyorum sende sıkıldın artık benden ve telafi etmekle ugrasamayacağın şeyler yaptın haklısın benim için birşeyler yapmak zorunda değilsin ki sana hak veriyorum meleğim uç ve git olur mu hani derdim ya benim evim sensin senin ana vatanın benim diye biraz yanılmıştım evet evim sendin ama vatanın ben değilim özgür bırakıyorum artık seni kendini kafeste gibi hissetmene gerek kalmadı seni konuşturmayacağım bu sefer biliyorsun çünkü kıyamıyorum sana ben tek sözüne tek lafına kanıp gidemiyorum senden ama bu senin için en iyisi kimse kendisine köstek olan birisini istemez daha iyilerine daha yakışıklılarına layıksın seni kendimden sakınıp başka bir kalbe emanet ediyorum kendine çok iyi bak canım sahi canım dedim de ne güzel bir kelime o öyle can var anı var canım var her neyse görüşürüz canım sevgilim seni önce Allaha sonra da imgeye emanet ediyorum...?
    Hasan Ali

Uzun Günaydın Mesajları
Uzun Günaydın İyi Sabahlar Mesajları

Günaydın aşkım benim canımın ici herşeyden çok sevdiğim kalbi güzel sevgilim çok özledim seni artık şu zaman çabuk geçsin istiyorum sana sarılıp bırakmamak istiyorum saatlerce yanyana olalım sevgilim sen hep yanımda ol artık benden başkası olmasın yanında çok kötü bişey olmadıkça kimseye izin vermeyelim hiçbirşeye izin vermeyelim kopmayalım birbirimizden her anımı seninle yaşamak başını dizlerime koyduğunda saçlarınla oynayıp uyutmak sonra uyuyuşunu izlemek istiyorum günaydınmesajları.com seninle yaşlanmak senin yanında hem çocuk olup hem de yanında büyümek istiyorum çok şey istiyorum evet ama sadece seninle mutlu olmak istiyorum üzüldüğümde omzuna kafamı yaslamak istiyorum güldüğümde koşup sana sarılmak istiyorum sadece sevgilim değilsin gözümde ailesin benim başına bela oldum ( tatlı bela) çok seviyorum ben seninle güçlüyüm sende benimle güçlü ol yıkılma hep dik duralım herkese karşı kavgada etsek gitmeyelim birbirimizden hayalleri bir bir yaşıyalım huzurlu bir şekilde seni mutlu edip güldürmeyi çok seviyorum tabi sinirlendirmekte hoşuma gidiyor sen benimsin öyle kal başkasının olma senii çok seviyorum sevgilim öpüyorum.
    Fatma Nur Özdemir

Şimdi nereden başlasam bilmiyorum. Hayatımda hep bir eksiklik vardı. Mutsuzluk sanki ruhumu esir almış gibiydi. Her gün sebepsiz ağlamaktan yorulmuştum. Kalbim acıyordu. Gözlerim dünyadaki güzellikleri görmüyordu. Şarkılar hiçbir anlam ifade etmiyordu. Şarkı söylemek bile içimden gelmiyordu. Ta ki sen gelene kadar. Sen geldin sanki boğulduğum dalgalı sular duruldu. Karanlık dünyama ışık saçtın. Yeniden hayal kurmaya başladım. Yeniden ben, ben oldum. Hayat insanı yoruyor. Ama ben sen gelince tüm yorgunluğumu unuttum. Seni ilk gördüğüm günü hatırlıyorum da, kendime bile itiraf edemediklerimi şimdi ediyorum. Seni düşünmüştüm hep. Acaba tekrar karşılaşır mıyız? Bana öyle bakar mı yine? Gittiğim her yerde seni görmek istemiştim. Yeni yeni fark ediyorum bunu. mesajlar.org Kader diyorum ya, nasıl da seni bana getirir. Huzurun vücut bulmuş halisin sen. Gözlerin dünyanın en güzel manzarası, sesin dünyanın en güzel müziği gibi. Saatlerce konuş hiç susturmadan dinlerim. Siyahtan başka rengi olmayan ben gökkuşağına aşığım şimdi. Bu ne demek biliyor musun? Mucize. Sen benim en güzel mucizemsin. Dönüm noktam, miladımsın sen. Beni ben yapan, hayatımda gördüğüm en gerçek insansın. Seni hissediyorum. Yanımda olmasan da, yanımda olduğunu hissetmek o kadar güven verici ki. Ellerimi tut sıkı sıkı. Saçlarımla oyna, Şu yaşıma kadar istisnalara yer vermedim ama sen başkasın. Sen hayatsın. Sen benim Dünyamsın. Ömrümü seninle son bulmaya adadım. Kurumaya yüz tutmuşken ben, su veren sen, bana yeniden yaşama bağlayan sen, hayallerim Sen, adımlarım Sen, aldığım her nefes Sen Sen iyi ki geldin. Sen iyi ki benimsin. Seni çok seviyorum Dünyam. Seni çok seviyorum Mutluluğum. Seni çok seviyorum Huzurum. Seni çok seviyorum ve hiç bıkmadan sıkılmadan sevicem. Öperek uyutmak vardı şimdi seni. Uyurken izlemek, nefesini dinlemek, kalp atışlarını saymak. Olsun sevgilim. Seni aya anlatıyorum bu gece. Tek sırdaşım o benim. Seni anlatıp ışığını saçmasını, geceyi gündüz etmesini istiycem. Aya seslenicem bu gece. Bu geceyi unutulmaz kılıcam. Sabah uyandığında Seviyorum seni, iyi ki varsın! de. Duyarım ben. Duymama gerek yok ama, zaten biliyorum. Tüm yıldızları hediye ediyorum sana. Başak takım yıldızı en sevdiğim. Her gördüğünde beni hatırla olur mu sevgilim? Bir erkek kadının alnından, bir kadın da erkeğin avuç içlerinden öpmeli, demiş şair. Alnından öpüyorum sevgilim. Şuan uyuyorsun biliyorum uyandığında bu oduna ne oldu diyeceksin. Biliyor musun aşkım normalde hiç bu kadar uzun mesajlar yazamayan biriyim ama seni düşünerek yazdığımda aklıma o kadar çok şey geliyor ki yazacak hangisini yazsam nereden başlasam diye düşünüyorum .Hayallerimin başkahramanı, karşıma çıkan en güzel mutluluk. Daha gözlerimi ilk açtığımda düşüyorsun aklıma. Sabahlarım sadece seninle anlam buluyor. Ben seni aklın düşünmediği, gözün görmediği, kulağın duymadığı kadar çok seviyorum. Ben karıştım bağlandım sana bir bütün oldum senle. O yüzden ben her şeyi senle öğrenicem, istediklerini yapmaya da çalışıcam hatta direk yapıcam birtanemm. Ben sana kıyamam asla, ben seninle bu yolda mutlu bir şekilde ilerlemeyi istiyorum. İkimizinde birbirimize karşı her sözde, her seste, her bakışta daha da sevmeyi, her zaman tekrardan aşık olmayı, sevginin gittikçe daha da güçlenmesini, bu sürede azalması değilde daha da fazla artmasını istiyorum. Aşkım seni çok seviyorum. Seni öyle bir seviyorum ki anlam veremiyorum seninle geçirdiğim bir gün bile benim koca bir ömrüme bedel çünkü seninle beraberken ömrümde yaşamadığım bir mutluluk yaşatıyorsun bana. Senin hayatımdan çıkmandan korkuyorum. Aklımın sınırlarında dolaşıyorsun her gün ve ben her geçen gün seni daha çok seviyorum. Sen benim hayatımın anlamısın birtanem. Korkularımı, endişelerimi seninle yendim ben. İçimdeki boşluğu seninle doldurdum, hayatım seninle anlam kazandı. Seni çok seviyorum ben ve ömrümün sonuna kadar da çok seveceğim. Kalbimin tek sahibi seni çok seviyorum birtanem. Günaydın hayatımın anlamı
    Talha özel

GÜNAYDIN mutluluğuma sebep olan güzel insan, bugün de seninle mutlulukla uyandım. İçimden gelen bu söz kalbinde mutluluk yaratsın. Hayatımda hep istediğim, tek duam, öyle bir insan yar et bana baktıkça tekrar tekrar aşık olayım...
Ellerini tuttuğumda kalbim fırlayacak gibi olsun,
Kokusunu aldığımda içim geçsin,
Yanımda olduğuna şükür edeyim,
Benim bütün yanlışıma doğru olsun,
Bana olan sevgisi kalbimde yaşasın.
Ben gözlerine bakınca kayboluyorum, yanında olduğumda aradığım bütün hayat dolu aşk bir tek sende var. Hayatımın en değerli sevdiğim. Yüce rabbim seni başımda eksik etmesin İNŞALLAH. Günaydın günüme güneş gibi doğan yârim. Seni çok çok seviyorum...
    Adem-Süheyla

Kimileri öpülerek uyandırılır her sabah, kimileri dürtülerek.
Kimileri uyandığında bir gül bulur yanında, kimileri ise, günden güne küle dönen bir yürek.
Kimileri tatlı sözlerle başlar güne, kimileri ağlamaktan şişmiş gözlerle.
Kimileri yanında uyuyan kişinin varlığına şükrederek başlar güne, kimileri belki değişir umutlarıyla sabrederek.
Kimileri el ele tutuşarak ve göz göze bakışarak uyur, kimileri ise, kendine ve yastığına sarılarak..!
Günaydın...
    diyar

Keşke akşam yattığımda gece ben uyurken yanıma gelseydin, bana yine hikayelerimizi anlatsaydın, saçımla oynayarak dibimde dursaydın da kokunla uyusaydım huzurla, keşke kulağıma sevgini fısıldasaydın, yanımdan bir an olsun bile ayrılma. Öyle güzel huzurlu bir gece geçirirdim ki. Sabah uyandığımda da yanımda olsan sen uyandırsan beni. Biliyorum uyandırmaya kıyamazsın, öyle sarılır koklardın beni. Uyansam seni karşımda görsem öyle mutlu olurdum ki dünyalar benim olurdu. Ağlardım, boynuna sarılır öperdim. mesajlar.org Seni seviyorum hem de çok çok çok derdim. Hiç gitme burada kal ben seni saklarım derdim. Hayatımın değerlisi... Gülüşlerini öptüğüm adam... Sevgilim sevdiğim... Gözlerimi sabaha açtığımda kokunla uyanmak istediğim... Nefesini hissetmek, öpüşlerini anımsamak, burnunu burnuma değdirerek; Günaydın bahar gülüşlümm deyişini dört gözle beklediğim... Arkanı döndüğünde yatarken belinden sımsıcak sarıldığım günlerin hayalini kurduğum... Bahar gözlüm... Adamım, RABBİM seni bana mutlu sabahlarda gözümü seninle açmayı, en hüzünlü sabahlarda sadece SENİNLE AĞLAMAYI nasip etsin. BAHAR GÜLÜŞLÜ KADININ SENİ ÇOK SEVİYOR... GÜNAYDIN gülüşlerimin sebebi, papatya kokulu yarim.
    Mazlum & Gülsüm YAMAN (UMUT)

Ölmüştüm ben bitmiştim ta ki o güne kadar. O gün hayatıma öyle bir girdin ki... Düşmüştüm, sen ayağa kaldırdın, sevgisizdim sen sevgi verdin, gülmeyi unutmuştum, sen gülmeyi öğrettin. Hayatımın benim için değeri kalmamıştı, hayatıma değer kattın. Kalbim param parça olmuştu, sen onardın. Hayatıma öyle bir girdin ki, bir anda kurak çölüme suyum oldun. Kurumuş ağaç gibiydim, susuz kalmıştım, sevgisiz kalmıştım, sen öyle bir girdin ki hayatıma sevgilim, sevgi verdin, aşk verdin, değer verdin. Kurumuş yapraklarıma suyum oldun. Aşksız kalbime aşk oldun. Kurumak üzereydim su verdin, ölmek üzereydim hayat verdin, sen benim her şeyim oldun. Ben sana olan aşkımı ne dağlara sığdırabiliyorum, ne göklere, ne dünyalara, ne de bu küçücük kalbime. Anlayamıyorum sevgilim bu küçücük kalbim seni nasıl bu kadar sevebiliyor. Keşke milyonlarca kalbim olsa da seni şuankinden daha çok sevebilsem. Sen hak ediyorsun sevgilim, sen her şeyin en güzelini hak ediyorsun. Çünkü sen buna değersin. Bu dünyada benim aşkımı en çok hak eden kişi sensin. Benim hayatıma iyi ki girmişsin be sevgilim. Seni çok ama çok SEVİYORUM. Sen benim nefesim, sen benim hayallerimi süsleyen deli adam, sen benim çocuklarımın babası, sen benim öpmeye koklamaya kıyamadığım, saçının bir tek teline canımı feda bile edeceğim sevgilim, ömrüm, prensim, gönlümün efendisisin. Bana aşkı tarif et desen senin aşkını sana tarif edemem, edebilsem de sana olan aşkımı anlatmak yılar, seneler, asırlar sürer. Ben seninle bir gün değil bir ömür yaşamak istiyorum. Benim eşim ol, beni hiç bırakma sevgilim. Ben zaten seni ölsem bırakamam. Sen benim nefesimsin, ben nefes almadan yaşayamam ki. Aç yaşarım, susuz yaşarım, ama ben sensiz yaşayamam bitanem. Kavga edelim küselim ama hiçbir zaman yürekten bitti demeyelim, her sorunu konuşarak halledelim, olur mu ömrümm?
GÜNAYDIN MUTLULUĞUMUN HER ZERRESİ
    Gamzeliniz..

Diğer Uzun Günaydın Mesajları

[1]2 3 4 5 ... Son Sayfa

Bir günaydın mesajı veya yorum paylaşın...