Günaydın Mesajları

Romantik Günaydın Mesajları

Normal mesajlar yerine romantik günaydın mesajları mı tercih ediyorsunuz? Doğru sayfadasınız. İlişkinizi romantik hale getirmek, değer verdiğiniz kişiyi etkilemek ve ona kendini özel hissettirmek için sayfadaki mesajlar size yardımcı olacaktır.

Sevdiğiniz kişinin, dolayısıyla sizin sabahın erken saatlerinde sevgi, neşe ve mutluluk dolu güzel bir güne romantik bir başlangıç yapmanız için en güzel romantik günaydın, hayırlı sabahlar mesajlarını sayfada paylaşıyoruz.

Sizler bu içeriklerden esinlenerek çok daha güzel romantik günaydın mesajları yazabilir, kalıcı olması için mesajlarınızı sitemiz günaydınmesajları.com arşivine ekleyebilirsiniz.

Romantik Günaydın Mesajları Arşivi

Günaydın her şey olamayan ama benim her şeyim olan sen ?

    Hüseyin arslan

Aşkım ben bugün seni sevmeye erken başladım. Saat sabahın beşi ve aklım seninle doluyor. Bütün hücrelerimde sen varsın. Şu an tatlı uykundasın. Çocukça uyuyorsundur . Saçların dağılmıştır muhtemelen, rüyanda beni görüyor ve gülümsüyorsundur. Umudumuzu görüp gülümsüyorsundur. Mutlu ve huzurlusundur uyurken, en azından ben öyle olmasını umut ediyorum. Uyanır uyanmaz da ilk iş hemen telefona bakacaksındır. O sebepten gelecek hayallerimizin gerçekleşmesi dileğiyle... Günaydınnn canımın içi, günaydın güzelim, günaydın hayatımın tek anlamı, günaydın umudumun annesi, günaydın sevgilim...
~~UMUDUMUN UMUDUSUN~~

    Mazlum & Gülsüm YAMAN (UMUT)

Güneş belki senin için doğuyor, ay ne kadar gitmek istemese de gitmek zorunda. Gül ki güneş daha fazla parlasın. Günaydın :)

    Yusuf karahan

Sabah kalkar kalkmaz aklıma gelen sevgilim. Aslında yatarken de hep aklımdaydın. Hatta rüyamda da kalp kalbe idik. Nefes aldığım her an seninleyim. Seni çok seviyorum. Günaydın sevgilim

    mert

Romantik Günaydın Mesajları
Romantik Duygusal Günaydın İyi Sabahlar Mesajları

Evimin içinde ayak seslerini duymak istiyorum. Sabahın bi vakti uyanınca, daha gözlerimi açmamışken, nefesin yüzüme değsin istiyorum. Günaydın...

    zuhal

Bir gün güneş doğumunda, gözlerini açtığında yanında ben olacağım. Güneş o günden sonra hep bizim üzerimize doğacak. Ve hayatından sen ben kavramları çıkıp biz kelimesi gelecek. O gün bizim sevda yolunda attığımız ilk büyük adım olacak. GÜNAYDIN SEVDAM...

    ıtır

Ölmüştüm ben bitmiştim ta ki o güne kadar. O gün hayatıma öyle bir girdin ki... Düşmüştüm, sen ayağa kaldırdın, sevgisizdim sen sevgi verdin, gülmeyi unutmuştum, sen gülmeyi öğrettin. Hayatımın benim için değeri kalmamıştı, hayatıma değer kattın. Kalbim param parça olmuştu, sen onardın. Hayatıma öyle bir girdin ki, bir anda kurak çölüme suyum oldun. Kurumuş ağaç gibiydim, susuz kalmıştım, sevgisiz kalmıştım, sen öyle bir girdin ki hayatıma sevgilim, sevgi verdin, aşk verdin, değer verdin. Kurumuş yapraklarıma suyum oldun. Aşksız kalbime aşk oldun. Kurumak üzereydim su verdin, ölmek üzereydim hayat verdin, sen benim her şeyim oldun. Ben sana olan aşkımı ne dağlara sığdırabiliyorum, ne göklere, ne dünyalara, ne de bu küçücük kalbime. Anlayamıyorum sevgilim bu küçücük kalbim seni nasıl bu kadar sevebiliyor. Keşke milyonlarca kalbim olsa da seni şuankinden daha çok sevebilsem. Sen hak ediyorsun sevgilim, sen her şeyin en güzelini hak ediyorsun. Çünkü sen buna değersin. Bu dünyada benim aşkımı en çok hak eden kişi sensin. Benim hayatıma iyi ki girmişsin be sevgilim. Seni çok ama çok SEVİYORUM. Sen benim nefesim, sen benim hayallerimi süsleyen deli adam, sen benim çocuklarımın babası, sen benim öpmeye koklamaya kıyamadığım, saçının bir tek teline canımı feda bile edeceğim sevgilim, ömrüm, prensim, gönlümün efendisisin. Bana aşkı tarif et desen senin aşkını sana tarif edemem, edebilsem de sana olan aşkımı anlatmak yılar, seneler, asırlar sürer. Ben seninle bir gün değil bir ömür yaşamak istiyorum. Benim eşim ol, beni hiç bırakma sevgilim. Ben zaten seni ölsem bırakamam. Sen benim nefesimsin, ben nefes almadan yaşayamam ki. Aç yaşarım, susuz yaşarım, ama ben sensiz yaşayamam bitanem. Kavga edelim küselim ama hiçbir zaman yürekten bitti demeyelim, her sorunu konuşarak halledelim, olur mu ömrümm?
GÜNAYDIN MUTLULUĞUMUN HER ZERRESİ

    Gamzeliniz..

Bugün günlerden yine sen canım..
Yine sabahın ilk ışıkları ile melekler gibi göz kamaştırıyorsundur. Masumluğunda ölmek, ipeksi ellerinde gömülmek, rüyalarına girip seni sonsuza kadar sevmek istiyorum. Günaydın huzurum...

    emir

Durgun suyun üzerine bir damla geldi. Ve yayıldı dalga dalga yüzeyine. Sabahın sessizliğine eşlik ederken parmak ucunda. Hep bunu söyledim. Dokunsaydım kalırdım dokunduğum yerde. Dalga dalga büyüyen sıcaklığında. Günaydın sevgilim.

    yavuz

Günümün her anında sen varsın, sen içimi ısıtan güneş, karanlıkta yolumu aydınlatan aysın. Sen benim dünyalar kadar sevdiğim, her şeyimsin. Günaydın sevgilim.

    mehmet

Öyle güzel bir gün geçirin ki;
Olmaz dediğiniz olsun,
Bitmez dediğiniz bitsin,
Sabrettiğinize değsin ve yüzünüz
hiç gülmediği kadar gülsün.
HAYIRLI SABAHLAR...

    koray

Hadi kalk artık, gece karanlığını güneşine bıraksın. Gözlerin beni, gülüşün dünyayı aydınlatsın. Uyan ki ölü bedenim ruhuna kavuşsun... Günaydın sultanım, günaydın ömrüm.

    Ozan01

Günaydın balım. Benim baldan tatlı yarim. Dünya güneşle, benim günüm senle aydınlanıyor bir tanem. Senin aşkınla başlıyorum güne ve tüm gün sadece aklımda senle yaşıyorum. Seni çok seviyorum benim canım sevgilim. Günün aydın olsun...????

    cemal

Ellerin ellerimle buluşsun,
Kalbim aşkla dolsun,
İnşallah bir ömür benim olursun,
Fikrimde zikrimde hep sen olursun.
GÜNAYDIN SEVGİLİM ????

    taha

Aşk, özlediğin gelmese de bir ihtimal deyip yolunu gözlediğindir. Geceler boyu düşündüğündür. Onu görebilmek için uykulara yattığın, gözlerin kapanmadan önce en son resmine baktığındır. Tüm hayallerim seninle. Günaydın güneşim

    meri

Söyle güzel yüreklim...!
Sen misin gönül yurduma mesken,
Yoksa bir ben miyim
Seni böyle güzel seven...
Günaydın kalbimin sahibi

    ırmak

Daha gözlerimi ilk açtığımda düşüyorsun aklıma. Nasıl uyuduğunu merak ediyorum. Seni nasıl uyandırmalı hiç bilmedim şimdiye dek. Her sabah üşenmeden seni uyandıracağım günün hayalini kuruyorum. Günaydın kadınım diyorum, yine çok güzel uyandın...

    ömer

Günaydın sevgilim ?. Düşündüm de seninle o kadar çok şey yapıcaz ki. Evleneceğiz. Uçakla seyahat edeceğiz ?. Ülke ülke gezeceğiz . Bisiklet süreceğiz . Sana renk renk çiçekler alacağım . Seni çok mutlu edeceğim . Ben sana kalbimi verdim ?. Ömrümü de vereceğim. Canım sevgilim iyi ki hayatımdasın.

    göktuğ

En güzel manzaradan bile güzel sevgilim. Her uyandığımda ilk düşüncem sensin. Seni çok ama çok seviyorum. Günaydın gün ışığım <3

    ahmet

En güzel parfüm senin kokun benim için.
İnci gibi ışık saçıyor güzel gözlerin.
Fizana da gitsen gelirim senin için.
Canımın içi. Umarım mutlu uyanırsın. Günaydın birtanem.

    ahmet

Ruhumun derinlerinde yatan en güzel şeysin,
Unutma sen benim her şeyimsin,
Mevlama tek duam, en kıymetlimsin,
Yarınlarımı beraber geçirmek istediğimsin,
Anla şu kalbimin tek sahibi sensin. Günaydın hayatımın anlamı..♥

    ahmet

Uyuyan güneşim hadi kalk, gökyüzüm aydınlansın. Işığınla kalbimi ısıt. Günüme heyecan kat. Seni çok seviyorum hayatımın anlamı. Günaydın ?

    Asik

İnsanlar güneş gibidir, hepsi parıldar, hepsi gönüllerdedir. Ama sevdiğin, senin gönlünün güneşidir. Gönlümün solmayan güneşi, GÜNAYDIN AŞKIM ?

    melek

Seni her anımda bir önceki güne göre daha fazla, daha aşk dolu seveceğim. Sevgilim iyi ki varsın. Seni çok seviyorum. Günün mutlu geçsin papatyam ????

    günaydınmesajları.com

Diğer Romantik Günaydın Mesajları

1 [2]3 4 5 ... Son Sayfa

Bir günaydın mesajı veya yorum paylaşın...