Günaydın Mesajları

Romantik Günaydın Mesajları

Normal mesajlar yerine romantik günaydın mesajları mı tercih ediyorsunuz? Doğru sayfadasınız. İlişkinizi romantik hale getirmek, değer verdiğiniz kişiyi etkilemek ve ona kendini özel hissettirmek için sayfadaki mesajlar size yardımcı olacaktır.

Sevdiğiniz kişinin, dolayısıyla sizin sabahın erken saatlerinde sevgi, neşe ve mutluluk dolu güzel bir güne romantik bir başlangıç yapmanız için en güzel romantik günaydın, hayırlı sabahlar mesajlarını sayfada paylaşıyoruz.

Sizler bu içeriklerden esinlenerek çok daha güzel romantik günaydın mesajları yazabilir, kalıcı olması için mesajlarınızı sitemiz günaydınmesajları.com arşivine ekleyebilirsiniz.

Romantik Günaydın Mesajları Arşivi

Şöyle bir bak güneş ne güzel parlıyor, masmavi gökyüzü, kuşlar heyecanla dört bir yana uçuşuyor... Umutların yüreğinde hep taze kalsın, kuşların heyecanı gibi kalbin pırpır etsin ve bir bebeğin gülümsemesi kadar günün güzel geçsin...GÜNAYDIN AŞKIM

    günaydınmesajları.com

Günaydın Aşkım. Sen bir çay demle sıcacık. Ben tüm soğuk yanlarımı. Elimi. Yüzümü. Gönlümü alıp geleyim.

    günaydınmesajları.com

Günaydın masamdaki bahar dalı, ya o eller ya çiçeğin sevdalı, seninle güneşe durmak yeniden, ne söylerse söylesin kahve falı.

    günaydınmesajları.com

Güneş herkes için doğar. Ay ise gece uyumayanlar için. Ben güneş olup sadece ve sadece o güzel gözlerin için doğacağım. Günaydın yüreğimdeki boşluğu dolduran güzel sevgilim.

    6780909

Romantik Günaydın Mesajları
Romantik Duygusal Günaydın İyi Sabahlar Mesajları

Bugünde seni düşünerek uyandım... Güneşe söyledim en parlak ışıklarını senin üstünde toplasın... Dünyanın en güzel güllerini topladım... Gül yapraklarını yatağına döktüm... Elimde en güzel kırmızı gül şuan yanağına bir öpücük konduruyorum... Kulağına sabahların belki en iyi sözünü fısıldıyorum.... Günaydın aşkımmm..!

    günaydınmesajları.com

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıldızım, Günaydın; ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın...

    günaydınmesajları.com

Bin gün doğar ya senden uzakta anlamsız,

Bir gün doğar ya seninle, el ele, göz göze,

İşte o bir gün, sensiz bin günü unutturur bana,

Varlığını özledim, hem de çok, GÜNAYDIN BİTANEM

    günaydınmesajları.com

Acaba bu mesajı okuyan melek uyanmış mıdır? Yoksa masum bir bebek gibi mışıl mışıl uyuyor mudur? Uyandıysa Beni düşünüyor ve Benim Onu çok sevdiğimi biliyor mudur? Günaydın Meleğim.

    günaydınmesajları.com

Günaydın; benim virane gönlümün Sultanı,
Günaydın; dost bağımın gonca gülü,
Günaydın; Süreyya yıldızım,
Günaydın: ay yüzlüm,
Günaydın; canımın canı, Günaydın...

    Musti

Sabahın ilk ışıkları yüzüne vurduğunda, öpsün Güneş Seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım hayalinde ve odanın her yerinde, Günaydın Sevgilim.

    ALEYNA

Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri, bugün seninle rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim, günaydın sevgilim.

    Musti

Günaydın iyi sabahlar, O kadar güzel uyuyorsun ki, Sanki bulutlar üzerinde, Uyan sevgilim sabah oldu. Kalk ta kocana kahvaltı hazırla. Seni uyandırmak istemem, Elinden yemek çok güzel, Sen bir dahisin, Kahvaltımı rengarenk yapıyorsun, Yemesen de yanımda otur, Bırak çayımı ben koyarım, Sen bitanem karşımda otur.

    Ömer

Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları kalbine, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Gönül güneşin her zaman doğsun ve her sabah doğan güneş sana mutluluk getirsin. Seni seviyorum günaydın sevgilim.

    mesajlar.org

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan, gece mi yıldız yıldız saran, karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın

    mesajlar.org

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım, seher vakti yapılan ve kabul olunan duam GÜNAYDIN

    mesajlar.org

Günaydın sevgilim, güneş ve mavi gökyüzü yoldaşın olsun bugün rüzgârla dost, denizle sevgili ol. Bir yanımda olduğun zaman aydınlık yeryüzü bir de güneş doğdu zaman. Günaydın.

    mesajlar.org

Günaydın hüzün adası, ben duygu gemisi, sabahın ilk ışıklarıyla demir attım kıyılarına, hadi uyan aç gözlerini bak ne diyor gemideki ses; Seni Seviyorum.

    mesajlar.org

Yere düşen yağmur damlaları Kalbine inecek güneşi engellemesin Güneş bulutların arasından Hep sana doğru baksın Güneş güzellikler getirsin Günaydın

    Elifim

Dur gitme söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda. Çığlıklarımda hapsettiğim tomurcuk tomurcuk sevgilerim, çatlamaya hazır yeni baştan yaşanacak sevdalar yüreğimde Günaydınnn

    mesajlar.org

Uyan aklına geleyim, güneş olup sarayım, rüzgar olup okşayayım tenini günaydın her şeyim.

    mesajlar.org

Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim, sıcak nefesim, sevda bakışlım, her bi şeyim GÜNAYDIN sana

    mesajlar.org

Sabah gözlerimi açıp seni izlemek, dudaklarına tatlı bir öpücük kondurarak uyandırmak isterdim aşkım.

    Umut

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim günaydın.

    mesajlar.org

Dünyada birçok insan var kimi mutlu kimi mutsuz kimi gülüyor kimi ağlıyor ama tüm güzelliklere laik biri var oda şuan mesajımı okuyor günaydın...

    Umut

Diğer Romantik Günaydın Mesajları

İlk Sayfa ... 5 6 7 [8]9

Bir günaydın mesajı veya yorum paylaşın...