Günaydın Mesajları

Sevgiliye Günaydın Mesajları

Sevgili, insanın hayatta en çok sevdiği ve değer verdiği kişidir. Yeni başlayan bir günün sabahında günaydın mesajı yazılacak en önemli kişi tartışmasız sevgilidir. Sevgiliye günaydın mesajları yazmak, ilişkinin temelini oluşturan sevgi, saygı ve bağlılığı güçlendirmenin harika bir yoludur, bu ilişkinizi daha da özel hale getirecektir.
Sevgilinizin ve dolaylı olarak sizin sabahın erken saatlerinde sevgi, neşe ve mutluluk dolu güzel bir güne başlamanız için en güzel sevgiliye günaydın, hayırlı sabahlar mesajlarını aşağıda paylaşmaya devam ediyoruz.

Sizler bu içeriklerden esinlenerek sevgilinize çok daha güzel günaydın mesajları yazabilir, kalıcı olması için mesajlarınızı sitemiz günaydınmesajları.com arşivine ekleyebilirsiniz.

Sevgiliye Günaydın Mesajları Arşivi

Günaydın aşkım haydi uyan artık, sesini duymak istiyorum, enerjim nerde kaldı benim, sesini duymadan okula gitmek istemiyorum, seni seviyorum bitanem:)

    okullu

Günaydın aşkım, bak yine sabah oluyor o mahmur gözlerinle bak yeşil yeşil, seni seviyorum

    krhn dnz

Günaydın yaz kokulu yârim sabahım akşamım güneşim ay'ım seni milyonlarca yıldız gibi seviyorum akşam olduğunda o yıldızlara bak beni hatırla güneşim yârim.

    western

Bir günaydın için kaç geceyi, bir mesaj için kaç heceyi katlettim, senin haberin var mı sevgili?

    Bahar Yeli

Sevgiliye Günaydın Mesajları
Kız Erkek Sevgiliye Eşe Karınıza Kocanıza Günaydın İyi Sabahlar Mesajları

Senden uzakta, yokluğunun daha ilk sabahında erkenden kalktım, sırf sana günaydın mesajı göndermek ve seni çok sevdiğimi söylemek için, günaydın aşkım.

    günaydınmesajları.com

Aşkım kocaman öpüyorum o gamzeli yanaklarından, her güne senin varlığını düşünerek başlamak çok güzel, iyi ki varsın iyi ki tanıdım seni, günaydın biricik sevgilim.

    günaydınmesajları.com

Kırgın mısın bana bilemiyorum, bu gece sabaha kadar uyumadım, seni üzdüm sanırım, özür dilerim günaydın beni affeder misin bitanem???

    krhn dnz

Bahar kokulu aşkım, dün gece sabaha kadar seni düşündüm, bir mesaj atmak istedim fakat kıyamadım seni uyandırmaya, şimdi uyandığını düşünerek söylüyorum, seni çok seviyorum, günaydın bebeğim...

    günaydınmesajları.com

Gökyüzü masmavi oldu bak, pencerenden gökyüzüne bak, gökyüzünde gördüğün o mavilik sana duygularımı anlatmaya yetmez ama çok sevdiğimi hatırlatır diye düşünüyorum, günaydın bitanem.

    günaydınmesajları.com

Öpücüklerle uyandırmak isterdim seni fakat yanımda değilsin ki, o günlerde gelecek inşallah, yanımda olacaksın ve saçlarını okşayarak uyandıracağım seni günaydın aşkım, her şeyim.

    günaydınmesajları.com

Dünya'nın en güzel hissi senin bana sarıldığın zaman o duyduğum sıcaklık hissidir. Sen bana sarıl ve beni asla bırakma, aşkım seni çok seviyorum.

    MTK

Dünya senin için dönüyor, güneş senin için doğuyor günaydın tek gerçeğim...

    yunusum

benim bir sevgilim var dünyaya bedel ya her sabah gözümü açtığımda babacığımı görüyorum onu görmekten bıkmadım ama ikinci gözümü açtığımda ise seni yani kalbimin tek parçasını görmek istiyorum sevgimm :) <3

    buse balcı

Uyandığımda yine yanımda yoksun ya olsun,
Varlığını bilmek en güzeli, şimdi uyandığımda burnunu öpüp koklamak isterdim.
Seni çok seviyorum olacak çocuklarımın babası :)

    simge

Bu gece dışarıya çık ve gökyüzündeki yıldızlara uzan, tutmaya çalış
Tutamadım diye üzülme sakın, izlemekle yetin...
Tıpkı benim seni özlemekle yetindiğim gibi, günaydın bitanem..

    by mutlu

Günaydın olsun, gün güzel, gün huzurlu olsun hayatıma ışık tutan yarime...

    günaydınmesajları.com

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim, günaydın benim en güzel günüm.

    günaydınmesajları.com

Güneşin sıcaklığını tenimde hissedebiliyorsam, her yeni doğan günde seninde sıcaklığını taşıyorum yüreğimin derinliklerinde, günaydın yeni doğan güzel gün, günaydın yüreğimin güneşi

    sevgili

Sensiz güneş doğsa da odama, seni çok seviyorum unutma, şimdi yanında olamasam da, ellerimiz kavuşacak elbet sonunda, kaldır yüzünü güneşe bak, sana gülümsüyorum usulca, günaydın umudum, bekleyenim, geleceğim...

    günaydınmesajları.com

Günaydın demenin zamanı geldi galiba, yoksa sen daha o tatlı uykundan uyanmadın mı bitanem? Uyan uyan! Uyan da ikinci güneşin güzelliğini görsün herkes. Güne umutsuz başlayanlara tebessüm et, tebessüm et ki onlarda anlasın uğruna yaşanacak güzelliklerin olduğunu, tıpkı senin gibi. GÜNAYDIN BİTANEM

    günaydınmesajları.com

Sabah olduğunda bir günaydın demek ne kadar yakışıyorsa mesajlara, sana seni seviyorum demek de o kadar yakışıyor dilime, sevildiğini unutma, üzüntü ve acılarını unut, her doğan gün, yeni bir umut, günaydın aşkım

    günaydınmesajları.com

Şu an yanında olup yanağına günaydın öpücüğü kondurmak için her şeyimi verirdim ömrüm

    IRMAK

Sensiz günlerim karanlık, sensiz aldığım nefesler eksik sensiz güneşi görmeyen benim sevgilim, günaydın can özüm, günün aydın olsun...

    ebru erkan

Bugün günlerden pazartesi, seviyorum seni var mı bundan ötesi, sevgisiz hayat olmaz, sensin gönlümün tek reçetesi, günaydın sevdiğim

    günaydınmesajları.com

Diğer Sevgiliye Günaydın Mesajları

Bir günaydın mesajı veya yorum paylaşın...